Terug

Achter de voordeur

  • Achter de voordeur

  • EAN: 9789022580820
  • Voorraad: 1

€ 10,50

Aan verlanglijst toevoegen

  • Op werkdagen voor 15.00 uur besteld, morgen in huis
  • Gratis verzending v.a. €20,- binnen NL
  • Uitstekend verpakt!
  • Retourneren binnen 14 dagen

Productomschrijving

Achter de voordeur

Alex Marwood Achter de voordeur Marwood is wereldwijd doorgebroken met de bestseller Waar is ze? De filmrechten zijn verkocht aan de productiemaatschappij van James Franco Een van onze thrillerspeerpunten van 2017 ?De meesteres van de hedendaagse Britse spanning.? Booklist Huis nummer 23 herbergt een geheim. In deze bouwval, beheerd door een verdorven huurbaas, staat iets op het punt onthuld te worden. En alle zes de bewoners van de appartementen hebben dingen te verbergen. Collette en Cher zijn op de vlucht. Thomas is een onwillige einzelg?nger. En de zeer aantrekkelijke Iraanse asielzoeker en een ?stille? man, die niemand ooit heeft gezien, proberen zich verborgen te houden. Vesta, de lieve dame uit het souterrain, houdt ze allemaal haarscherp in de gaten ? of tenminste, dat denkt ze. In het holst van de nacht zorgt een verschrikkelijk ongeluk ervoor dat de buren een ongemakkelijk verbond moeten sluiten. Maar ??n van hen is een moordenaar die alle zonden op een listige manier verbergt. Ondertussen wordt het net rondom het volgende slachtoffer steeds verder gesloten? OVER DE BOEKEN VAN ALEX?MARWOOD ?Waar is ze? van Alex Marwood is een psychologische thriller die je al vrij snel?niet meer weg kunt leggen.? ???? Chicklit.nl ?Verschrikkelijk spannend. Geweldige personages.? Stephen King ?Een strak, fascinerend verhaal dat niet alleen een hele cast aan memorabele personages opvoert, maar ook spanning? Marwood bewijst dat ze haar succes kan volhouden met dit verslavende verhaal.? Kirkus Reviews ?Een goed plot dat eindigt met onverwachte verrassingen.? Publishers Weekly ?Dit verhaal met een strakke plot is boeiend vanaf de eerste alinea?s en zal je wakker houden tot midden in de nacht. Ten zeerste aangeraden voor fans van Laura Lippman, Tana French en Gillian Flynn.? Library Journal ?Na Marwoods geweldige debuut maakt ze alle verwachtingen voor haar tweede boek meer dan waar.? The Guardian ?Duister, intrigerend en verslavend, Marwood heeft weer indruk gemaakt.? The Sun ?Marwoods plots zijn altijd geweldig ? slim, intrigerend ? maar het is de menselijkheid waarmee ze haar personages neerzet die haar tot een van de besten maakt. Dit verhaal is pakkend tot de laatste pagina, en?Milly en haar getroebleerde familie zullen je nooit meer loslaten.? Laura Lippman ?Een werkelijk choquerende thriller waarin niets is zoals het lijkt.? Val McDermid ?Ik kan niet wachten om erachter te komen wat Marwood hierna gaat doen.? Jojo Moyes ?Een zenuwslopende thriller met een -behendig geconstrueerde plot: dit is Marwoods beste tot nu toe.? Clare Mackintosh

Specificaties

Specificaties voor: Achter de voordeur

  • Auteur Alex Marwood
  • uitgeverij Meulenhoff Boekerij B.V.
  • uitvoering Paperback
  • verschijningsdatum Aug. 2017
  • Aantal pagina's 379
  • Bekijk alle specificaties
  • staat licht beschadigd
Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    Achter de voordeur

    Achter de voordeur

    € 10,50

    Beoordeling door klanten: 9.3 / 10 - 1939 Reviews @ beoordelingen
    Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »