Terug

Batpig 1 - Een big vliegt uit

  • Batpig 1 - Een big vliegt uit

  • EAN: 9789000377800
  • Voorraad: 2

€ 9,99

Aan verlanglijst toevoegen

  • Op werkdagen voor 23:45 uur besteld, morgen geleverd
  • Gratis verzending v.a. €25,- binnen NL en BE
  • Uitstekend verpakt!
  • Retourneren binnen 14 dagen

Productomschrijving

Batpig 1 - Een big vliegt uit

Hilarische graphic novel boordevol bizarre tekeningen en leuke woordgrappen voor kinderen vanaf 7 jaar

Gary Yorkshire is een doorsnee, donzig roze varken dat dol is op lekkere sandwiches, videogames, modderbaden en rondhangen met zijn vrienden Carl de vis en Brooklyn de vleermuis. Tot hij op een dag door een radioactieve vleermuis gebeten wordt en krachten krijgt waar hij nooit van had kunnen dromen! Geïnspireerd door zijn eigen superheldenstrips besluit Gary dat hij zijn krachten voor het goede zal gebruiken en wordt hij – tromgeroffel – Batpig! Nu heeft hij alleen nog een goede Batpigslogan nodig, een elastisch kostuum dat zijn billen beter uit doet komen… en misschien wat advies over hoe je superschurken kunt verslaan?

Batpig is een supergrappige graphic novel met een volhardende supervarkenheld die moedig vecht voor gerechtigheid… en tussendoor nog steeds modderbaden neemt en lekkere broodjes eet.

Van de auteur van Knipoog, waarin Batpig ook een klein rolletje speelt
Humoristische en originele graphic novel met een onvergetelijke held in de hoofdrol
Voor fans van Dav Pilkeys Dogman en Kapitein onderbroek

Specificaties

Specificaties voor: Batpig 1 - Een big vliegt uit

  • Auteur Rob Harrell
  • uitgeverij Unieboek | Het Spectrum
  • uitvoering Hardcover
  • Aantal pagina's 240
  • verschijningsdatum Okt. 2021
  • Bekijk alle specificaties
  • staat licht beschadigd
Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    Batpig 1 - Een big vliegt uit

    Batpig 1 - Een big vliegt uit

    € 9,99

    Beoordeling door klanten: 9.3 / 10 - 2779 Reviews @ beoordelingen
    Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »