Terug

De dochters van Fontana

  • De dochters van Fontana

  • EAN: 9789022586662
  • Voorraad: 1

€ 13,99

Aan verlanglijst toevoegen

  • Op werkdagen voor 15.00 uur besteld, morgen in huis
  • Gratis verzending v.a. €20,- binnen NL
  • Uitstekend verpakt!
  • Retourneren binnen 14 dagen

Productomschrijving

De dochters van Fontana

Lori Nelson Spielman De dochters van Fontana De hartveroverende nieuwe roman van de bestsellerauteur van Een bijzonder jaar Drie heel verschillende vrouwen zoeken in het zonovergoten Itali? naar ware liefde Voor de lezers van Marian Keyes en Nicholas Sparks ?Een schitterend, ontroerend verhaal dat ons eraan herinnert alles uit het leven te halen.? Cecelia Ahern, auteur van PS Ik hou van je De bijna tachtigjarige Paulina Fontana, bij iedereen bekend als Poppy, neemt haar achternichtjes Emilia en Lucy mee naar de Amalfi-kust om haar geboorteplaats te bezoeken. Eenmaal in Itali? aangekomen zegt Poppy dat ze zeker weet dat ze op de trappen van de kathedraal van Ravello eindelijk de liefde van haar leven zal ontmoeten, en daarmee ?de vloek van de familie Fontana? zal doorbreken. Tweehonderd jaar geleden zou Filomena Fontana een vloek hebben uitgesproken: geen enkele tweede dochter van de -Fontana-familie zou ooit nog haar grote liefde kunnen vinden. En inderdaad is sindsdien geen enkele tweede dochter heel gelukkig geweest in de liefde. Tijdens hun reis vertelt Poppy de nichtjes steeds meer verhalen over hun lange, rijke familiegeschiedenis, goed bewaarde geheimen en verboden liefdes. Emilia en Lucy, net als Poppy allebei tweede dochters, raken langzaam in de ban van het betoverende Itali? en beginnen voorzichtig te dromen over wat ze tot dan toe voor onmogelijk hadden gehouden. Zal?de liefde hen dan toch weten te vinden? OVER DE BOEKEN VAN LORI NELSON SPIELMAN ?Prachtig boek met veel vaart en onverwachte wendingen.? NBD Biblion ?Mooi en inspirerend.? Hebban.nl ? ?Lori is erin geslaagd om van een droevig onderwerp een makkelijk te lezen, emotionele, ontroerende, inspirerende roman te maken. De roman slokt je op en neemt je mee.? Annekeschrijft.wordpress.com ? ?Een aanrader?!? Absoluut.? ??????????Read Shop Express Eelde ? ?Een boek dat je op pagina 350 teleurgesteld en tevreden dichtslaat: jammer dat het uit is, fijn dat het zo goed afliep. Lees het op een koude winterdag: de zon gaat meteen weer schijnen. Verrukkelijk puur genietboek.? Leeskost.nl ? ?Het boek Een bijzonder jaar heeft al mijn verwachtingen waargemaakt en meer, het?was een heerlijk boek.? Blog.donderdesign.nl over de auteur Lori Nelson Spielman woont?met haar man in Michigan. Haar debuut Een bijzonder jaar was een?wereldwijde bestseller. Daarna verschenen Vergeef me en?Hou me vast.

Specificaties

Specificaties voor: De dochters van Fontana

  • Auteur Lori Nelson Spielman
  • uitgeverij Meulenhoff Boekerij B.V.
  • uitvoering Paperback
  • verschijningsdatum Mrt. 2020
  • Aantal pagina's 398
  • Bekijk alle specificaties
  • staat licht beschadigd
Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    De dochters van Fontana

    De dochters van Fontana

    € 13,99

    Beoordeling door klanten: 9.3 / 10 - 1949 Reviews @ beoordelingen
    Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »