Terug

De drietand, de heks en de draak

  • De drietand, de heks en de draak

  • EAN: 9789022587157
  • Voorraad: 1

€ 13,99

Aan verlanglijst toevoegen

  • Op werkdagen voor 15.00 uur besteld, morgen in huis
  • Gratis verzending v.a. €20,- binnen NL
  • Uitstekend verpakt!
  • Retourneren binnen 14 dagen

Productomschrijving

De drietand, de heks en de draak

Het langverwachte nieuwe boek van Christopher Paolini: hoe vergaat het Eragon na Erfenis? Voor de lezers van J.R.R. Tolkien en George R.R. Martin Welkom terug in de wereld van Alagaësia! Het is jaren geleden dat Eragon het land verliet om de nieuwe generatie Drakenrijders te stichten. Nu ziet hij zich geconfronteerd met een zee aan verantwoordelijkheden: een drakenvesting opzetten, leveranciers aantrekken, drakeneieren bewaken en het hoofd bieden aan vijandige Urgals en arrogante elven. Maar een visioen van de Eldunarí, onverwacht bezoek, en een mysterieuze Urgal-legende bieden de nodige afleiding… De drietand, de heks en de draak is een doorlopend verhaal met Eragon in de hoofdrol. Eindelijk leren we hoe het hem vergaat na het einde van Erfenis. Eragons avonturen worden afgewisseld met uitstapjes naar andere werelddelen en uittreksels uit manuscripten, waaronder de memoires van de onvergetelijke heks Angela de kruidenvrouw, geschreven door haar inspirator Angela Paolini. Verlies jezelf in de ongeëvenaarde fantasie van Christopher Paolini in dit meeslepende nieuwe avontuur dat verdergaat waar de Erfgoed-serie ophield. De pers over de Erfgoed-serie 'Christopher Paolini is een van de meest succesvolle fantasyschrijvers van dit moment.' Algemeen Dagblad 'De Erfgoed-serie doet vaak aan In de ban van de ring denken. Dezelfde dreigende sfeer, dezelfde grote avonturen.' Elsevier 'De Efgoed-serie van Christopher Paolini is een wereldwijd succes.' Veronica Magazine

Specificaties

Specificaties voor: De drietand, de heks en de draak

  • Auteur Christopher Paolini
  • uitgeverij Meulenhoff Boekerij B.V.
  • uitvoering Hardcover
  • verschijningsdatum Feb. 2019
  • Aantal pagina's 240
  • Bekijk alle specificaties
  • staat licht beschadigd
Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    De drietand, de heks en de draak

    De drietand, de heks en de draak

    € 13,99

    Beoordeling door klanten: 9.3 / 10 - 1968 Reviews @ beoordelingen
    Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »