Terug

De gastenlijst

  • De gastenlijst

  • EAN: 9789022591765
  • Voorraad: 3

€ 14,75

Aan verlanglijst toevoegen

  • Op werkdagen voor 15.00 uur besteld, morgen in huis
  • Gratis verzending v.a. €20,- binnen NL
  • Uitstekend verpakt!
  • Retourneren binnen 14 dagen

Productomschrijving

De gastenlijst

De razend spannende opvolger van De jachtpartij, voor de fans van Agatha Christie, Ruth Ware en Liane Moriarty.

De gastenlijst zette me tot het einde toe op het verkeerde been. Een klassieke whodunit en briljante psychologische thriller in één.’ Kate Mosse
 

Dertien gasten. Eén lijk.

Jules en Will kunnen hun geluk niet op. Eindelijk is het zover: hun bruiloft op een schitterend eiland voor de Ierse kust.
Terwijl de laatste voorbereidingen worden getroffen en de gasten langzaam binnendruppelen, nadert er een storm. Wanneer die in alle hevigheid losbarst, kan niemand nog van het eiland af. Oud zeer steekt de kop op, lang vergeten  vetes worden uitgevochten en de stemming op het eiland wordt alsmaar grimmiger. Maar niemand kon vermoeden dat een van de aanwezigen in staat was tot moord.

Iedereen heeft geheimen. Iedereen heeft een motief.

Een van hen zal het eiland niet levend verlaten.

Maar wie?


In de pers

‘Ik had niet verwacht dat Foley een nóg beter boek zou schrijven dan De jachtpartij, maar zie hier! De gastenlijst is adembenemend.’ Alex Michaelides, bestsellerauteur van De stille patiënt

‘Een ijzersterke, meeslepende thriller die je in een ruk wilt uitlezen. Ik hoop dat Foley nog meer thrillers gaat schrijven die net zo goed zijn als De jachtpartij.’ Hebban.nl

‘Cluedo in boekvorm.’ LINDA.

‘Spannend en origineel.’ Trouw

Specificaties

Specificaties voor: De gastenlijst

  • Auteur Lucy Foley
  • uitgeverij Meulenhoff Boekerij B.V.
  • uitvoering Paperback
  • Aantal pagina's 352
  • verschijningsdatum Nov. 2020
  • Bekijk alle specificaties
  • staat licht beschadigd
Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    De gastenlijst

    De gastenlijst

    € 14,75

    Beoordeling door klanten: 9.3 / 10 - 2048 Reviews @ beoordelingen
    Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »