Terug

Deal met de duivel

  • EAN: 9789024576333
  • Voorraad: 2

€ 4,99

    Aan verlanglijst toevoegen

    • Op werkdagen voor 15:00 uur besteld de volgende dag in huis
    • Gratis verzending v.a. €25,- binnen NL
    • Uitstekend verpakt!
    • Retourneren binnen 14 dagen

    Productomschrijving

    Deal met de duivel

    Van bestsellerauteur Steve Hamilton verschijnt nu Deal met de duivel. Voor fans van Lee Child en Harlan Coben.

    ‘Geloof Stephen King. Dit boek is het echte werk.’ Stephen King

    Nick Mason zit al vijf jaar onschuldig gevangen voor de moord op een DEA-agent als hem de kans wordt geboden weer vrij te komen. Hij hoeft alleen maar een deal te sluiten met de meedogenloze crimineel Darius Cole. De enige voorwaarde: als je telefoon gaat neem je op en doe je wat er van je gevraagd wordt.

    Nick geniet van zijn vrijheid en probeert de band met zijn ex-vrouw en dochter weer te herstellen, maar dan gaat de telefoon en krijgt hij zijn eerste opdracht…

    Specificaties

    Specificaties voor: Deal met de duivel

    • Auteur Hamilton Steve
    • uitgeverij Luitingh Sijthoff
    • uitvoering Paperback
    • Aantal pagina's 301
    • verschijningsdatum Jun. 2017
    • Bekijk alle specificaties
    • staat licht beschadigd
    Vergelijk producten Verwijder alle producten

    You can compare a maximum of 3 products

      Hide compare box
      Deal met de duivel

      Deal met de duivel

      € 4,99

      Beoordeling door klanten: 9.3 / 10 - 2429 Reviews @ beoordelingen
      Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »