Terug

Deal met de duivel

  • Deal met de duivel

  • EAN: 9789024576333
  • Voorraad: 1

€ 10,99

Aan verlanglijst toevoegen

  • Op werkdagen voor 15.00 uur besteld, morgen in huis
  • Gratis verzending v.a. €20,- binnen NL
  • Uitstekend verpakt!
  • Retourneren binnen 14 dagen

Productomschrijving

Deal met de duivel

Van bestsellerauteur Steve Hamilton verschijnt nu Deal met de duivel. Voor fans van Lee Child en Harlan Coben. ‘Geloof Stephen King. Dit boek is het echte werk.’ Stephen King Nick Mason zit al vijf jaar onschuldig gevangen voor de moord op een DEA-agent als hem de kans wordt geboden weer vrij te komen. Hij hoeft alleen maar een deal te sluiten met de meedogenloze crimineel Darius Cole. De enige voorwaarde: als je telefoon gaat neem je op en doe je wat er van je gevraagd wordt. Nick geniet van zijn vrijheid en probeert de band met zijn ex-vrouw en dochter weer te herstellen, maar dan gaat de telefoon en krijgt hij zijn eerste opdracht…

Specificaties

Specificaties voor: Deal met de duivel

  • Auteur Steve Hamilton
  • uitgeverij Luitingh Sijthoff
  • uitvoering Paperback
  • verschijningsdatum Jun. 2017
  • Aantal pagina's 301
  • Bekijk alle specificaties
  • staat licht beschadigd
Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    Deal met de duivel

    Deal met de duivel

    € 10,99

    Beoordeling door klanten: 9.3 / 10 - 1949 Reviews @ beoordelingen
    Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »