Terug

Donker water

  • EAN: 9789022585115
  • Voorraad: 4

€ 9,99

Zet op verlanglijst

  • Op werkdagen voor 15.00 uur besteld, morgen in huis
  • Gratis verzending v.a. €20,-
  • Uitstekend verpakt!
  • Retourneren binnen 14 dagen

Product omschrijving

Donker water

Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Het lichaam onder water zinkt snel. Het zal vele jaren stil en ongestoord blijven liggen, maar op het land begint de nachtmerrie pas net. Wanneer inspecteur Erika Foster een tip krijgt dat er bewijsmateriaal voor een grote narcoticazaak verstopt ligt in een ongebruikte groeve in een buitenwijk van Londen, gaat ze direct tot een zoekactie over. In de dikke modder worden inderdaad drugs gevonden, maar ook het skelet van een kind. De overblijfselen worden snel geïdentificeerd als de elfjarige Jessica Collins: het vermiste meisje dat zesentwintig jaar geleden overal in het nieuws was. Om het verband tussen de nieuwe en de oude zaak te vinden, moet Erika dieper graven en meer zien te ontdekken over de uiteengevallen familie Collins en de oude inspecteur die destijds op deze zaak was gezet: een vrouw die nog altijd wordt geplaagd door het trauma van de onopgeloste moord. Al snel realiseert Erika zich dat iemand niet wil dat deze zaak ooit wordt opgelost, en dat die persoon er alles aan doet om te voorkomen dat Erika de waarheid achterhaalt. Is de dader dichter bij dan ze denkt? De pers over Het meisje in het ijs ‘Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.’ Trouw ‘Goed nieuws: er is een nieuwe, sterke Britse inspecteur opgestaan: Erika Foster.’ Zin 

Specificaties

Specificaties voor: Donker water

  • Auteur Robert Bryndza
  • uitgeverij Meulenhoff Boekerij B.V.
  • uitvoering Paperback
  • verschijningsdatum Okt. 2018
  • Aantal pagina's 363
Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box
Donker water

Donker water

€ 9,99

Beoordeling door klanten: 9.2 / 10 - 331 Reviews @ beoordelingen
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »