Terug

Een klein gebaar

  • Een klein gebaar

  • EAN: 9789026145001
  • Voorraad: 1

€ 11,99

Aan verlanglijst toevoegen

  • Op werkdagen voor 23:45 uur besteld, morgen geleverd
  • Gratis verzending v.a. €25,- binnen NL en BE
  • Uitstekend verpakt!
  • Retourneren binnen 14 dagen

Productomschrijving

Een klein gebaar

‘Een klein gebaar’ is een warme en meeslepende roman van Lucy Dillon, voor de lezers van Jojo Moyes en Santa Montefiore.

Libby en haar man Jason hebben hun huis in Londen vaarwel gezegd om het hotel van zijn ouders uit het slop te halen. Ze hebben grootse ideeën over hoe ze het gaan aanpakken: ruime, luxueuze kamers en badkamers, en zij als het team achter de schermen. Maar de zaken gaan beslist niet zoals gepland, niet met de verbouwing en niet met de samenwerking tussen Libby en Jason zelf.

Dan wordt een onbekende vrouw voor hun deur aangereden. Door het ongeluk weet zij niet meer wie ze is of waarom ze daar was – de enige aanwijzing die het ziekenhuispersoneel kan vinden over haar identiteit is een kaartje in haar broekzak met daarop de naam en het adres van het hotel. Als Libby de vrouw een kamer in het hotel aanbiedt om te herstellen, kan ze niet voorzien wat voor lawine aan gebeurtenissen ze daarmee in gang zet…

Lucy Dillon schreef eerder ‘Honderd stukjes van mij’, en ‘Een klein gebaar’ is haar tweede boek over de vrouwen van Longhampton. Bestsellerauteur Jojo Moyes zei over de boeken van Lucy Dillon: ‘Bitterzoet en hartverwarmend.’

Specificaties

Specificaties voor: Een klein gebaar

  • Auteur Lucy Dillon
  • uitgeverij De Fontein Romans & Spanning
  • uitvoering Paperback
  • Aantal pagina's 431
  • verschijningsdatum Sep. 2018
  • Bekijk alle specificaties
  • staat licht beschadigd
Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    Een klein gebaar

    Een klein gebaar

    € 11,99

    Beoordeling door klanten: 9.3 / 10 - 2779 Reviews @ beoordelingen
    Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »