Terug

Grootser dan ik

  • Grootser dan ik

  • EAN: 9789026336560
  • Voorraad: 1

€ 13,99

Aan verlanglijst toevoegen

  • Op werkdagen voor 20:45 uur besteld, morgen geleverd
  • Gratis verzending v.a. €25,- binnen NL en BE
  • Uitstekend verpakt!
  • Retourneren binnen 14 dagen

Productomschrijving

Grootser dan ik

'Grootser dan ik' van Suzanne Brink is een gevoelige, sympathieke coming-of-ageroman over een kunstacademiestudente met een strenggelovige achtergrond en een onstuitbare drang naar vrijheid. Voor liefhebbers van Renate Dorrestein en Franca Treur. In 'Grootser dan ik' gaat de beschermd opgegroeide Sara naar de kunstacademie in Kampen om de nieuwe Picasso te worden. Ze verliest zichzelf in haar nieuwe vrijheid en in een obsessieve liefde. Tot er iets gebeurt wat haar in één klap terugbrengt in de realiteit. Suzanne Brink publiceerde eerder in Passionate Magazine en Tzum.

Specificaties

Specificaties voor: Grootser dan ik

  • Auteur Suzanne Brink
  • uitgeverij Ambo|Anthos
  • uitvoering Paperback
  • Aantal pagina's 212
  • verschijningsdatum Augustus 2016
  • Bekijk alle specificaties
  • staat Licht beschadigd
Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    Grootser dan ik

    Grootser dan ik

    € 13,99

    Beoordeling door klanten: 9.3 / 10 - 3339 Reviews @ beoordelingen