Terug

Alles wat je dragen kan

  • Alles wat je dragen kan

  • EAN: 9789402712025
  • Voorraad: 4

€ 15,99

Aan verlanglijst toevoegen

  • Op werkdagen voor 20:45 uur besteld, morgen geleverd
  • Gratis verzending v.a. €25,- binnen NL en BE
  • Uitstekend verpakt!
  • Retourneren binnen 14 dagen

Productomschrijving

Alles wat je dragen kan

Een wondermooie roman voor lezers van Pierre Jarawan, Christy Lefteri en Marjan Kamali.

Olivia Murray droomt er aan het eind van de jaren zeventig van om fotojournalist te worden, maar komt niet verder dan secretaresse bij een lokale krant. Als haar Koerdische vriend Delan haar uitnodigt voor een familiebruiloft in Noord-Irak, grijpt ze de kans én haar camera. De situatie ter plaatse blijkt echter onheilspellender dan het koppel had verwacht. Delans familie gaat gebukt onder een constante oorlogsdreiging tussen de Irakezen en de Koerden in het gebied. En dan legt Olivia ook nog iets vast op camera wat alles op het spel zet: de familiebanden, de veiligheid van het dorp… en haar grote liefde.

Alles wat je dragen kan is een wonderschone roman over liefde, familie, loyaliteit en trouw in het verscheurde Koerdistan.

'Hartverscheurend en toch hoopvol. Ik was tot de laatste bladzijde gegrepen door dit verhaal.’ Jill Santopolo, auteur van Het licht dat we verloren

‘Een onvergetelijk verhaal over oorlog en familie, verantwoordelijkheid en liefde, de onbetaalbare waarde van verbinding onder de vreselijkste omstandigheden.’ Kirkus Reviews

‘Urgent, romantisch en spannend van begin tot eind. Dit is waarom we boeken lezen.’ Steven Rowley, auteur van Lily en de octopus

Specificaties

Specificaties voor: Alles wat je dragen kan

  • Auteur Gian Sardar
  • uitgeverij HarperCollins
  • uitvoering Paperback
  • Aantal pagina's 350
  • verschijningsdatum Mei 2023
  • Bekijk alle specificaties
  • staat licht beschadigd
Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    Alles wat je dragen kan

    Alles wat je dragen kan

    € 15,99

    Beoordeling door klanten: 9.3 / 10 - 3355 Reviews @ beoordelingen