Terug

De baai

  • De baai

  • EAN: 9789026362477
  • Voorraad: 8

€ 17,99

Aan verlanglijst toevoegen

  • Op werkdagen voor 20:45 uur besteld, morgen geleverd
  • Gratis verzending v.a. €25,- binnen NL en BE
  • Uitstekend verpakt!
  • Retourneren binnen 14 dagen

Productomschrijving

De baai

De baai van Allie Reynolds is een verslavende thriller over obsessie en vriendschap op een heerlijke vakantieplek met een duister geheim. Voor fans van Ruth Ware, Lucy Foley en Sarah Goodwin.


Drie jaar geleden verloor Kenna Ward twee grote liefdes – nadat haar vriendje was verdronken, hing ze haar surfplank aan de wilgen en zwoer ze nooit meer te surfen. Wanneer ze hoort dat haar beste surfvriendin Mikka zich onverwacht snel verloofd heeft, besluit ze haar te verrassen. Kenna reist af naar Australië om haar op te zoeken en ook om die mysterieuze verloofde, Jack, te ontmoeten. Bij haar aankomst blijkt dat Jack en Mikka op het punt staan op surfvakantie te gaan en ze besluit zich bij hen aan te sluiten.


Sorrow Bay is prachtig, ongerept en gevaarlijk. Mensen zouden er een moord voor doen om op deze afgelegen plek te kunnen surfen. Kenna ontmoet hier Mikka’s nieuwe vrienden, maar ze wordt niet bepaald warm welkom geheten. Ze behandelen haar als een buitenstaander en lijken dingen voor haar verborgen te houden. Waarom heeft haar vriendin zich eigenlijk met deze groep ingelaten? Al snel wordt het Kenna duidelijk: als je eenmaal bij Sorrow Bay bent gearriveerd, kom je er niet meer weg.


'Boedstollende thriller vol adrenaline.' - Goodreads


'Een opwindende thriller vol adrenaline.'- Kirkus Reviews (starred)


'Deze spannende thriller gaat over over de wrede bewoners van een idyllische plek. Van harte aan te bevelen aan fans van Ruth Ware, Lucy Foley en Sarah Goodwin.'- Booklist (starred)


‘Vol vaart, vol spanning en vol onverwachte wendingen die je naar adem doen snakken. Ik kon het niet wegleggen.’ - Sarah Pearse

Specificaties

Specificaties voor: De baai

  • Auteur Allie Reynolds
  • uitgeverij Ambo|Anthos
  • uitvoering Paperback
  • Aantal pagina's 397
  • verschijningsdatum Maart 2023
  • Bekijk alle specificaties
  • staat Licht beschadigd
Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    De baai

    De baai

    € 17,99

    Beoordeling door klanten: 9.3 / 10 - 3227 Reviews @ beoordelingen
    Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »