Terug

De Falck-saga 1 - Het testament van de zee

  • De Falck-saga 1 - Het testament van de zee

  • EAN: 9789402714388
  • Voorraad: 1

€ 10,99

Aan verlanglijst toevoegen

  • Op werkdagen voor 20:45 uur besteld, morgen geleverd
  • Gratis verzending v.a. €25,- binnen NL en BE
  • Uitstekend verpakt!
  • Retourneren binnen 14 dagen

Productomschrijving

De Falck-saga 1 - Het testament van de zee

Het testament van de zee van Aslak Nore is een grootse roman over familiegeheimen, eerder uitgegeven onder de titel Het kerkhof van de zee. Een aanrader voor de lezers van Carlos Ruiz Zafón en Joël Dicker.

Aan het begin van de Tweede Wereldoorlog vergaat een schip met aan boord Noorse burgers en Duitse militairen; er wordt aangenomen dat het op een mijn is gevaren. De jonge schrijver Vera en haar zoontje worden gered, maar haar man komt om.

Vijfenzeventig jaar later loopt Vera de zee in, en ze komt niet meer terug. Met haar verdwijnen ook haar memoires over de scheepsramp en de familietrauma’s. Maar haar kleindochter Sasha is vastberaden de waarheid te achterhalen; ze heeft namelijk ontdekt dat Vera twijfelde over de ware toedracht van de ramp. Tegelijkertijd wordt er binnen de welgestelde familie een vuil spel gespeeld over de nalatenschap en de opvolging in het familieconcern. Welke geheimen herbergt het scheepswrak op de bodem van de zee?

Het testament van de zee is een indringende en spannende roman over verraad, verboden liefde en een groot familiegeheim.

‘Een formidabel geschreven literaire roman waarin spanning een van de dragende elementen is.’ VN Detective en Thrillergids ****

‘Verdiep je in het mysterie rond de familie Falck en het scheepswrak dat op de bodem van de zee ligt, maar wees gewaarschuwd: als je hier aan begint kun je niet meer stoppen! In één ruk uitgelezen en echt enorm van genoten. Een supertip!’ Olaf, boekhandel Kramer & Doorn

‘Het is origineel en zit barstensvol cliffhangers – dit moet een televisieserie worden! Alles klopt aan het verhaal en het slot is ronduit verrassend.’ AD Mezza, Boek van de Maand

‘Neem een enorm fortuin, een verwoestend familiegeheim, machiavellistische politiek en koppige familieleden. Voeg ongeschikte erfgenamen, Noorse special forces en een klein beetje bouquetroman toe en het resultaat is een magnifieke, spannende roman die zelfs de meest kritische lezer niet kan weerstaan.’ VG *****

‘Een episch verhaal dat – terecht – een zeer groot publiek krijgt.’ Adresseavisen *****

‘Slim gecomponeerd en heerlijk leesbaar. Dit is het beste van wat de Noorse misdaadliteratuur te bieden heeft.’ Aftenposten

‘Gebaseerd op een waargebeurd verhaal, maar geschreven als pure poëzie. Dit is gewoon genieten.’ Nettavisen

Specificaties

Specificaties voor: De Falck-saga 1 - Het testament van de zee

  • Auteur Aslak Nore
  • uitgeverij HarperCollins
  • uitvoering Paperback
  • Aantal pagina's 413
  • verschijningsdatum Februari 2024
  • Bekijk alle specificaties
  • staat Licht beschadigd
Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    De Falck-saga 1 - Het testament van de zee

    De Falck-saga 1 - Het testament van de zee

    € 10,99

    Beoordeling door klanten: 9.3 / 10 - 3299 Reviews @ beoordelingen