Terug

De loopjongen

  • De loopjongen

  • EAN: 9789026148675
  • Voorraad: 1

€ 13,99

Zet op verlanglijst

  • Op werkdagen voor 15.00 uur besteld, morgen in huis
  • Gratis verzending v.a. €20,-
  • Uitstekend verpakt!
  • Retourneren binnen 14 dagen

Productomschrijving

De loopjongen

‘De loopjongen’ (The Button Man) van Andrew Gross is een fascinerende familiegeschiedenis die historische feiten vermengt met spanning.

De Joodse broers Rabishevsky groeien in grote armoede op in het New York van de jaren 20 en 30. Morris, de jongste en meest ambitieuze, maakt snel carrière binnen de kledingindustrie. Al op 21-jarige leeftijd runt hij de business, samen met zijn broer Sol. Broer Harold raakt echter verzeild in de gangs van Lower East Side en uiteindelijk in de joodse maffia. Naarmate de zaak van Morris en Sol groeit, komen ze steeds vaker hard in aanvaring met de vakbond die in handen is van de meest gevreesde gangster van de stad, voor wie hun broer Harold een van de loopjongens is. Een harde confrontatie tussen de broers is onvermijdelijk...

Voor fans van ‘The Sopranos’ en ‘Boardwalk Empire’

Andrew Gross schreef een groot aantal thrillers die wereldwijd vertaald zijn. Voorgaande boeken als ‘Alleen hij’ en ‘De saboteur’ werden overladen met lof van zowel pers als lezers. Voor ‘De loopjongen’ baseerde Andrew Gross zich op het levensverhaal van zijn grootvader.

Specificaties

Specificaties voor: De loopjongen

  • Auteur Andrew Gross
  • uitgeverij De Fontein Romans & Spanning
  • uitvoering Paperback
  • verschijningsdatum Aug. 2019
  • Aantal pagina's 348
  • Bekijk alle specificaties
  • staat licht beschadigd
Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    De loopjongen

    De loopjongen

    € 13,99

    Beoordeling door klanten: 9.3 / 10 - 1446 Reviews @ beoordelingen
    Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »