Terug

De oogstmeisjes

  • De oogstmeisjes

  • EAN: 9789402708288
  • Voorraad: 5

€ 14,25

Aan verlanglijst toevoegen

  • Op werkdagen voor 23:45 uur besteld, morgen geleverd
  • Gratis verzending v.a. €25,- binnen NL en BE
  • Uitstekend verpakt!
  • Retourneren binnen 14 dagen

Productomschrijving

De oogstmeisjes

Familiegeheimen en intriges spelen de hoofdrol in deze prachtige roman voor fans van Kate Morton en Lucinda Riley.

Somerset, 1940. Na een tragedie tijdens de eerste oorlogsdagen ontvlucht de zeventienjarige Violet Londen om zich aan te sluiten bij The Women’s Land Army. Als ‘landmeisje’ wordt ze tewerkgesteld op het landgoed Winterbourne Orchard. Ondanks het zware werk en een tirannieke baas sluit ze hechte vriendschappen met de andere meisjes, tot er op een avond iets verschrikkelijks gebeurt, wat voor altijd verborgen moet blijven en hun vriendschap zwaar op de proef stelt…

Londen, 2004.Journaliste Frankie heeft haar oma Violet, een beroemdheid in de societywereld, al jaren niet meer gezien. Maar dan krijgt ze de opdracht een reportage over Violet te schrijven en komt ze erachter dat bepaalde gebeurtenissen uit het verleden angstvallig door haar oma verborgen worden gehouden. Wat is er met Violet gebeurd in die zomer lang geleden?
 

Specificaties

Specificaties voor: De oogstmeisjes

  • Auteur Nikola Scott
  • uitgeverij HarperCollins
  • uitvoering Paperback
  • Aantal pagina's 456
  • verschijningsdatum Aug. 2021
  • Bekijk alle specificaties
  • staat licht beschadigd
Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    De oogstmeisjes

    De oogstmeisjes

    € 14,25

    Beoordeling door klanten: 9.3 / 10 - 2779 Reviews @ beoordelingen
    Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »