Terug

De stamboom

  • De stamboom

  • EAN: 9789402708332
  • Voorraad: 4

€ 12,50

Aan verlanglijst toevoegen

  • Op werkdagen voor 23:45 uur besteld, morgen geleverd
  • Gratis verzending v.a. €25,- binnen NL en BE
  • Uitstekend verpakt!
  • Retourneren binnen 14 dagen

Productomschrijving

De stamboom

Bloedstollende serial killer-thriller, voor fans van Daniel Cole en Mo Hayder.

Liz Catalano is in shock als een DNA-test uitwijst dat ze geadopteerd is. Ze besluit op zoek te gaan naar familieleden van haar biologische ouders. Maar dan staan er tot haar verbijstering opeens FBI-agenten voor haar deur. Haar DNA vertoont namelijk overeenkomsten met dat van een seriemoordenaar, die tot op de dag van vandaag nog niet gepakt is.
 
Al veertig jaar lang komt de Tri-State Killer weg met het ontvoeren en vermoorden van jonge vrouwen. Op de plaatsen delict laat hij geen enkel spoor achter, waardoor de politie volkomen in het duister tast.
 
Liz besluit zelf op onderzoek uit te gaan, waardoor niet alleen een familiegeheim wordt onthuld, maar ze ook de aandacht van de Tri-State Killer zelf wekt. Is het een zoektocht met een gruwelijk einde of slaagt ze erin een ondoorgrondelijke seriemoordenaar te pakken?

 

Specificaties

Specificaties voor: De stamboom

  • Auteur Steph Mullin
  • uitgeverij HarperCollins
  • uitvoering Paperback
  • Aantal pagina's 368
  • verschijningsdatum Aug. 2021
  • Bekijk alle specificaties
  • staat licht beschadigd
Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    De stamboom

    De stamboom

    € 12,50

    Beoordeling door klanten: 9.3 / 10 - 2779 Reviews @ beoordelingen
    Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »