Terug

De vuurtoren

  • De vuurtoren

  • EAN: 9789402709551
  • Voorraad: 2

€ 13,99

Aan verlanglijst toevoegen

  • Op werkdagen voor 23:45 uur besteld, morgen geleverd
  • Gratis verzending v.a. €25,- binnen NL en BE
  • Uitstekend verpakt!
  • Retourneren binnen 14 dagen

Productomschrijving

De vuurtoren

Heerlijke vakantiethriller die je voortdurend op het verkeerde been zet, voor fans van Ruth Ware en Nathalie Pagie.

Zes vrienden vertrekken voor een lang weekend naar een Schots eiland, waar ze in een bijzondere Airbnb zullen verblijven: een vuurtoren. Iedereen kijkt uit naar een weekend vol gezelligheid en het verkennen van het eiland, totdat de sfeer op de eerste avond omslaat. Nadat de vriendengroep het over een raadselachtige eilandlegende heeft gehad, blijkt James plotseling verdwenen.
 
De vijf anderen ondernemen een nachtelijke zoektocht, zonder resultaat. En dan zit James de volgende ochtend tot ieders opluchting weer gewoon aan de keukentafel. Hij is echter doodsbang en weigert te vertellen wat hem is overkomen; ondanks aandringen van de anderen houdt hij zijn mond. Beschermt hij zijn vrienden voor de afschuwelijke waarheid of brengt hij ze juist nog meer in gevaar? Wat is er aan de hand op dit eiland?

'De vuurtoren is vlot, ongecompliceerd en met lichtheid geschreven. Een echte vakantiethriller.’ NBD

Over het werk van Fran Dorricott:

‘Fran Dorricott is een veelbelovend thrillertalent. Met haar verhalen neemt ze lezers mee naar zowel tijdloze als angstaanjagende plekken.’ Library Journal

‘Verfrissende en driedimensionale personages. Haar schrijven zit vol pit.’ The Sunday Express

‘Een spannende en sfeervolle thriller met een unieke hoofdpersoon.’ Claire McGowan

Specificaties

Specificaties voor: De vuurtoren

  • Auteur Fran Dorricott
  • uitgeverij HarperCollins
  • uitvoering Paperback
  • Aantal pagina's 320
  • verschijningsdatum Jun. 2022
  • Bekijk alle specificaties
  • staat licht beschadigd
Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    De vuurtoren

    De vuurtoren

    € 13,99

    Beoordeling door klanten: 9.3 / 10 - 2886 Reviews @ beoordelingen
    Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »