Terug

Donkergroen bijna zwart

  • Donkergroen bijna zwart

  • EAN: 9789046825181
  • Voorraad: 4

€11,99 € 2,99

Aan verlanglijst toevoegen

  • Op werkdagen voor 23:45 uur besteld, morgen geleverd
  • Gratis verzending v.a. €25,- binnen NL en BE
  • Uitstekend verpakt!
  • Retourneren binnen 14 dagen

Productomschrijving

Donkergroen bijna zwart

Een spannende en aangrijpende roman over vriendschap en verraad, voor lezers van Lize Spit, Het smelt.

Raffael, zelfverzekerd en charismatisch, en Moritz, gevoelig en loyaal. Sinds hun eerste ontmoeting als jonge kinderen zijn de jongens onafscheidelijk. Moritz en zijn moeder Marie zijn nieuw in het eenzame bergdorp en Marie zou blij moeten zijn met de vriendschap. Maar ze vertrouwt Raffael niet, met zijn makkelijke glimlach en ijskoude blauwe ogen. Wanneer Johanna bij de twee vrienden op school komt ontstaat er een fatale driehoek, die de vriendschap onder druk zet tot hij met een knal uit elkaar spat.
Zestien jaar later staat Raffael op een avond plotseling bij Moritz voor de deur. Nog één keer zal alles op het spel gezet worden.

'Verslavend van de eerste tot de laatste bladzijde.' Elle

'Knappe debuutroman over vriendschap, overgevoeligheid en afscheid.' Feeling

'Fallwickl blinkt uit door haar rijke, verzengende stijl en meeslepende opbouw.*****' Vrij Nederland, shortlist Thriller van het Jaar

'Aanrader voor fans van Het smelt van Lize Spit, die andere grote roman over een destructieve tienervriendschap.' Psychologies

'Een verslavende roman!' Zin

Specificaties

Specificaties voor: Donkergroen bijna zwart

  • Auteur Mareike Fallwickl
  • uitgeverij Nieuw Amsterdam
  • uitvoering Paperback
  • Aantal pagina's 383
  • verschijningsdatum Mei 2019
  • Bekijk alle specificaties
  • staat licht beschadigd
Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    Donkergroen bijna zwart

    Donkergroen bijna zwart

    11,99 € 2,99

    Beoordeling door klanten: 9.3 / 10 - 2779 Reviews @ beoordelingen
    Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »