Terug

Eens in je leven

  • Eens in je leven

  • EAN: 9789402710656
  • Voorraad: 1

€ 11,90

Aan verlanglijst toevoegen

  • Op werkdagen voor 23:45 uur besteld, morgen geleverd
  • Gratis verzending v.a. €25,- binnen NL en BE
  • Uitstekend verpakt!
  • Retourneren binnen 14 dagen

Productomschrijving

Eens in je leven

Topentertainment en hoteldebotelromantiek voor fans van Sophie Kinsella en Jill Mansell.

Holly heeft het goed voor elkaar. Ze heeft haar wilde jaren achter zich gelaten en heeft nu een rustig leven als docent beeldende vorming. Bovendien heeft ze sinds een halfjaar ook eindelijk haar geluk in de liefde gevonden: de charmante John, oftewel De Perfecte Verloofde. Er lijkt nog maar één grote uitdaging te zijn: haar excentrieke ouders zo veel mogelijk uit de buurt van haar toekomstige, chique schoonouders houden. Appeltje-eitje, toch? Totdat de trouwambtenaar een grote verrassing heeft, waardoor alles in haar leven op losse schroeven komt te staan.
 
Want ze blijkt al getrouwd te zijn. Tien jaar geleden, in Las Vegas, met de laatste persoon die ze ooit nog zou willen zien. En nu moet ze terug om dat op te lossen.

‘Ook dit boek is weer een feelgood roman om bij weg te dromen. Hopelijk hoeven we niet te lang te wachten op de volgende!’ Pinkit.nl

Over eerder werk van Marijke Vos:

‘Op-en-top feelgood die je vanaf de eerste bladzijde een grote lach op je gezicht bezorgt!’ Gillian King

‘Dit is zo’n boek waarin je begint te lezen en pas uren later beseft dat je inmiddels in een pikdonker huis zit.’ Charlotte de Monchy

‘Hilarisch! Oncharmant knor-lachen gegarandeerd.’ Lisette Jonkman

Specificaties

Specificaties voor: Eens in je leven

  • Auteur Marijke Vos
  • uitgeverij HarperCollins
  • uitvoering Paperback
  • Aantal pagina's 336
  • verschijningsdatum Jun. 2022
  • Bekijk alle specificaties
  • staat licht beschadigd
Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    Eens in je leven

    Eens in je leven

    € 11,90

    Beoordeling door klanten: 9.3 / 10 - 2795 Reviews @ beoordelingen
    Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »