Terug

Eerlijk zeggen

  • Eerlijk zeggen

  • EAN: 9789029094313
  • Voorraad: 4

€ 10,75

Aan verlanglijst toevoegen

  • Op werkdagen voor 23:45 uur besteld, morgen geleverd
  • Gratis verzending v.a. €25,- binnen NL en BE
  • Uitstekend verpakt!
  • Retourneren binnen 14 dagen

Productomschrijving

Eerlijk zeggen

Geestig, persoonlijk en herkenbaar: Eva Hoeke schrijft kleine verhalen over grote gebeurtenissen, en andersom

Voor de lezers van Sylvia Witteman, Paulien Cornelisse en Marcel van Roosmalen

Eva Hoekes observaties zijn herkenbaar, geestig en raken de lezer vol in het gezicht, of liever nog: in het hart. Verhalen over koffiedrinken met de schilders, vallen met de fiets, mensen die zich overal mee bemoeien en mensen die daar juist te beschroomd voor zijn, over de verhuizing van stad naar dorp, hoop en heimwee, oude en nieuwe vrienden en natuurlijk over De Dochters en De Man, in wie men schrijver en televisiepersoonlijkheid Marcel van Roosmalen zou kunnen herkennen.

Het zijn kleine verhalen over grote gebeurtenissen, en andersom. Bij elkaar vormt Eerlijk zeggen een kroniek van het moderne Nederland.

Over Eva Hoeke:

‘Niemand schrijft mooier over het dagelijks leven. Koop, geef, lees Eva Hoeke.’ - Roxane van Iperen, auteur van 't Hooge Nest

‘Eva Hoeke snapt de wereld, de mens & het leven - lezen!’ - Pieter Waterdrinker, auteur van o.a. De rat van Amsterdam

Specificaties

Specificaties voor: Eerlijk zeggen

  • Auteur Eva Hoeke
  • uitgeverij Meulenhoff Boekerij B.V.
  • uitvoering Paperback
  • Aantal pagina's 208
  • verschijningsdatum Okt. 2020
  • Bekijk alle specificaties
  • staat licht beschadigd
Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    Eerlijk zeggen

    Eerlijk zeggen

    € 10,75

    Beoordeling door klanten: 9.3 / 10 - 2952 Reviews @ beoordelingen
    Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »