Terug

Cathal Breen Thriller 1 - Lied van een dode

  • Cathal Breen Thriller 1 - Lied van een dode

  • EAN: 9789024561766
  • Voorraad: 1

€ 6,99

Aan verlanglijst toevoegen

  • Op werkdagen voor 20:45 uur besteld, morgen geleverd
  • Gratis verzending v.a. €25,- binnen NL en BE
  • Uitstekend verpakt!
  • Retourneren binnen 14 dagen

Productomschrijving

Cathal Breen Thriller 1 - Lied van een dode

London, oktober 1968. In een steegje achter de Abbey Road Studios is een jonge vrouw gevonden, naakt en gewurgd, haar identiteit een mysterie. De omstreden rechercheur Cathal Breen leidt het onderzoek en wordt bijgestaan door zijn nieuwe collega, agente Helen Tozer: een onhandige kletskous, plattelandsmeisje en de eerste vrouw op de afdeling moordzaken.
Het is Tozers gewiekstheid die aanwijzingen oplevert over de toedracht van de moord. Ze volgen een spoor van bloedvergieten, diep de provincie in, waar Breen en Tozer steeds dichter bij een moordenaar komen die alles te verliezen blijkt te hebben.

'Een eersteklas thriller, die zich afspeelt aan de dampende zelfkant van de swingende jaren zestig... Het iconische jaar '68 zal nooit meer hetzelfde lijken.' - C. J. Sansom, schrijver van Winter in Madrid

Lied van een dode is een thriller die je in één adem uitleest, voor de liefhebbers van Jo Nesbø en Arnaldur Indridason.

Specificaties

Specificaties voor: Cathal Breen Thriller 1 - Lied van een dode

  • Auteur William Shaw
  • uitgeverij Luitingh
  • uitvoering Paperback
  • Aantal pagina's 365
  • verschijningsdatum Jan 2014
  • Bekijk alle specificaties
  • staat licht beschadigd
Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    Cathal Breen Thriller 1 - Lied van een dode

    Cathal Breen Thriller 1 - Lied van een dode

    € 6,99

    Beoordeling door klanten: 9.3 / 10 - 3306 Reviews @ beoordelingen