Terug

De 20

  • De 20

  • EAN: 9789402712896
  • Voorraad: 10

€ 16,99

Aan verlanglijst toevoegen

  • Op werkdagen voor 20:45 uur besteld, morgen geleverd
  • Gratis verzending v.a. €25,- binnen NL en BE
  • Uitstekend verpakt!
  • Retourneren binnen 14 dagen

Productomschrijving

De 20

Winnaar MAX Zilveren Vleermuis 2023: 'Dit is een verhaal dat je vanaf bladzijde één meesleurt en je pas loslaat aan het eind.'

Onvervalste serial killer-thriller voor fans van Karin Slaughter, Harlan Coben en Thomas Harris, van de winnaar van de Max Bronzen Vleermuis 2022.

In het holst van de nacht arriveert rechercheur Adam Bishop op de plek waar een flink toegetakeld lichaam is ontdekt. Het is een gruwelijk tafereel, maar het met spuitbus aangebrachte cijfer boven het lijk bezorgt Adam pas écht koude rillingen. Er zijn namelijk al meer slachtoffers, en bij elk lichaam is een nummer gevonden: 20, 19, 18… De moordenaar telt af, maar waarom?

Adam heeft geen idee wat het motief is, totdat dr. Romilly Cole bij hem aanklopt en hem erop wijst dat de zaak overeenkomsten vertoont met een reeks moorden die vijfentwintig jaar geleden plaatsvond. Het is een zaak uit Romilly’s verleden die haar blijft achtervolgen. Nu maakt de moordenaar het echter persoonlijk. 4, 3, 2…

Over De Echoman:

‘In één woord geweldig! Het verhaal is spannend, verrassend, dreigend… Kortom, een pageturner. De epiloog is briljant. Niet meer verwacht, maar zo goed gevonden.’ Juryrapport MAX Bronzen Vleermuis

‘Wauw, wat een boek! Ik ben wel wat thrillers gewend, maar deze is in alles goed. Van begin tot eind boeiend met prachtig neergezette personages en wat een plot!’ Elles Maas, Bruna Vlissingen

Specificaties

Specificaties voor: De 20

  • Auteur Sam Holland
  • uitgeverij HarperCollins
  • uitvoering Paperback
  • Aantal pagina's 384
  • verschijningsdatum Aug 2023
  • Bekijk alle specificaties
  • staat licht beschadigd
Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    De 20

    De 20

    € 16,99

    Beoordeling door klanten: 9.3 / 10 - 3279 Reviews @ beoordelingen