Terug

Eerlijk duurt het langst

  • Eerlijk duurt het langst

  • EAN: 9789021460246
  • Voorraad: 3

€ 12,99

Aan verlanglijst toevoegen

  • Op werkdagen voor 20:45 uur besteld, morgen geleverd
  • Gratis verzending v.a. €25,- binnen NL en BE
  • Uitstekend verpakt!
  • Retourneren binnen 14 dagen

Productomschrijving

Eerlijk duurt het langst

Als je denkt dat je zwager een moordenaar is, worden familiebezoekjes ineens een stuk ongemakkelijker…

Elisa Wright leidt een fijn en comfortabel leven in een mooie, rustige stad. Althans, dat was zo, maar nu heeft ze iets ontdekt waardoor ze ervan overtuigd is dat haar zwager Josh een moordenaar is. Zijn verloofde is enkele maanden terug van de ene op de andere dag verdwenen, en hoewel hij beweert dat ze hem verlaten heeft, vermoedt Elisa nu dat er meer aan de hand is. Zeker aangezien de vrouw met wie hij daarvoor getrouwd was om het leven is gekomen door een ongeluk – of iets wat een ongeluk leek. En nu blijkt hij alweer een nieuwe vriendin te hebben. Elisa vreest voor de veiligheid van deze nieuwe vrouw en is vastberaden om erachter te komen wat er is gebeurd met haar vriendin, de vermiste verloofde van Josh. Maar dat betekent dat ze haar eigen familie moet onderzoeken, en daar is uiteraard niet iedereen blij mee.

Eerlijk duurt het langst is een bloedstollend spannende thriller van Darby Kane, geschikt voor de lezers van B.A. Paris, Karin Slaughter en Nicci French.

‘Kane hield mijn aandacht het hele boek vast […] tot en met de laatste twist, die ik totaal niet zag aankomen.’ – New York Times

Specificaties

Specificaties voor: Eerlijk duurt het langst

  • Auteur Darby Kane
  • uitgeverij Volt
  • uitvoering Paperback
  • Aantal pagina's 350
  • verschijningsdatum Okt 2022
  • Bekijk alle specificaties
  • staat licht beschadigd
Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    Eerlijk duurt het langst

    Eerlijk duurt het langst

    € 12,99

    Beoordeling door klanten: 9.3 / 10 - 3227 Reviews @ beoordelingen
    Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »