Terug

Emma Carow 1 - Negendoder

  • Emma Carow 1 - Negendoder

  • EAN: 9789024573356
  • Voorraad: 1

€ 11,50

Aan verlanglijst toevoegen

  • Op werkdagen voor 23:45 uur besteld, morgen geleverd
  • Gratis verzending v.a. €25,- binnen NL en BE
  • Uitstekend verpakt!
  • Retourneren binnen 14 dagen

Productomschrijving

Emma Carow 1 - Negendoder

Negendoder van Ule Hansen is het eerste deel van een razend spannende thrillerserie in hedendaags Berlijn. Voor lezers van Samuel Bjørk en Hjorth Rosenfeldt.
Op een bouwsteiger midden in Berlijn wordt een gruwelijke vondst gedaan: drie lichamen, gewikkeld in tape, hangen aan de metalen buizen.
De excentrieke profiler Emma Carow - voor gewone mensen is ze bang, maar seriemoordenaars begrijpt ze - wordt op de zaak gezet. Door haar onconventionele manier van werken botst ze nogal eens met haar collega's van de recherche, maar met haar briljante geest denkt Emma al snel een andere kant op dan het onderzoeksteam. Daarmee zet ze haar toekomst - en haar leven - op het spel.

Specificaties

Specificaties voor: Emma Carow 1 - Negendoder

  • Auteur Ule Hansen
  • uitgeverij Luitingh Sijthoff
  • uitvoering Paperback
  • Aantal pagina's 458
  • verschijningsdatum Okt. 2016
  • Bekijk alle specificaties
  • staat licht beschadigd
Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    Emma Carow 1 - Negendoder

    Emma Carow 1 - Negendoder

    € 11,50

    Beoordeling door klanten: 9.3 / 10 - 2945 Reviews @ beoordelingen
    Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »