Terug

Lot en Ot - Op reis met de klas

  • Lot en Ot - Op reis met de klas

  • EAN: 9789048749133
  • Voorraad: 1

€ 7,99

Aan verlanglijst toevoegen

  • Op werkdagen voor 20:45 uur besteld, morgen geleverd
  • Gratis verzending v.a. €25,- binnen NL en BE
  • Uitstekend verpakt!
  • Retourneren binnen 14 dagen

Productomschrijving

Heb jij net leren lezen? En ben je gek op dieren (en paarden in het bijzonder)? Lot en haar lieve paard Ot beleven in elk boek spannende, maar ook grappige en ontroerende avonturen. Met op elke spread een prachtige tekening van Ann De Bode. (AVI M3)

op een dag zegt juf: 'we gaan iets heel leuks doen.
we gaan op reis!'
'dat is tof!' zegt lot.
maar dan ziet ze ot in de wei.
hij wil ook wel eens op reis.
hoe moet dat nou?
mag hij mee?

Specificaties

Specificaties voor: Lot en Ot - Op reis met de klas

  • Auteur Elisa Van Spronsen
  • uitgeverij Uitgeverij Zwijsen
  • uitvoering Paperback
  • Aantal pagina's 28
  • verschijningsdatum Augustus 2023
  • Bekijk alle specificaties
  • staat Licht beschadigd
Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box

    € 7,99

    Beoordeling door klanten: 9.3 / 10 - 3286 Reviews @ beoordelingen