Terug

Angelica Hensley 2 - De stille kamer

  • Angelica Hensley 2 - De stille kamer

  • EAN: 9789402711455
  • Voorraad: 3

€ 17,99

Aan verlanglijst toevoegen

  • Op werkdagen voor 20:45 uur besteld, morgen geleverd
  • Gratis verzending v.a. €25,- binnen NL en BE
  • Uitstekend verpakt!
  • Retourneren binnen 14 dagen

Productomschrijving

Angelica Hensley 2 - De stille kamer

‘Matheson gooit de lezer in het diepe en doet niet aan trigger warnings of adempauzes. Ze geeft elke personage, van verdachte tot agent, een eigen stem.’ VN Detective en Thrillergids ****

Serial killer-thriller voor de lezers van Angela Marsons, Daniel Cole en Robert Bryndza.

In een kerk onderzoekt inspecteur Anjelica Hensley samen met haar team de moord op een geliefde pastor. Bij toeval ontdekt zein een donkere kamer een tweede slachtoffer. De aan een bed vastgebonden man is op sterven na dood, en zijn lichaam vertoont tekenen van een zware marteling.
 
Terwijl de media Anjelica vanwege haar reputatie in een eerdere zaak nauwlettend in de gaten houden, moet ze deze ingewikkelde zaak zien op te lossen. Als er weer een vastgebonden lichaam wordt gevonden, is het haar duidelijk dat er een meedogenloze seriemoordenaar actief is. Om te voorkomen dat de lijst met slachtoffers steeds langer wordt, zullen zij en haar team werkelijk alles op alles moeten zetten om deze ingewikkelde zaak op te lossen…

Over De Puzzelman:

‘Als je het boek dichtslaat, is er nog maar één gedachte: wanneer verschijnt het volgende boek?’ De Telegraaf ****

‘Ongelooflijk sterk, dit smeekt om een vervolg.’ Algemeen Dagblad

‘Het einde is ronduit explosief.’ VN Detective en Thrillergids

Specificaties

Specificaties voor: Angelica Hensley 2 - De stille kamer

  • Auteur Nadine Matheson
  • uitgeverij HarperCollins
  • uitvoering Paperback
  • Aantal pagina's 398
  • verschijningsdatum Feb 2023
  • Bekijk alle specificaties
  • staat licht beschadigd
Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    Angelica Hensley 2 - De stille kamer

    Angelica Hensley 2 - De stille kamer

    € 17,99

    Beoordeling door klanten: 9.3 / 10 - 3306 Reviews @ beoordelingen